Mika Yalıtımlı Kelepçe Rezistanslar

Rezistans Ürün Grubu

Rezistans Grubu

Galeri

Mika Yalıtımlı Enerji Tasarruflu Duble Panjurlu Rezistans

Ağırlık olarak plastik sektöründe kullanılan 60/15 krom nikel telden pirinç, bakır ve paslanmaz levhadan, kullanılacak ortama bağlı olarak yüksek verim alabilecek, ısı ve enerji tasarrufu sağlayacak şekilde dizayn ve imal edilir.Standart harici özel olarak imal edilmektedir. Enerji bağlantı elemanları ( klemes, bağlantı papuçları, fiş, prizler ve enerji kablosu ) yüksek kaliteli Avrupa standartlarına uygun yüksek ısı ve ampere dayanıklı malzemelerdir. Isı kaybının minumum seviyeye indirme gereksiminin duyulduğu şartlarda panjurlu kelepçe rezistansların dış yüzeyi paslanmaz perfore saç dan panjurlu olarak kaplanarak dış ortamla oluşabilecek kayıplar minumuma indirilir ve bu sayede enerji tasarrufu ve ısı yalıtımı maksimum şekilde elde edilir.

Galeri

Mika Yalıtımlı Kelepçe Rezistans

Galeri

Mika Yalıtımlı Enerji Tasarruflu Panjurlu Kelepçe Rezistans

Isı kaybının olmamasının istendiği durumlarda ısı kayıplarını minumuma indirecek şekilde tasarlanıp ısı izolasyon malzemeleri kullanılarak yüksek verim ve enerji tasarrufu sağlayacak şekilde imal edilmektedir.Isı izolasyonu rezistansların çalıştığı ortama bağlı olarak taş yünü ve ısı yalıtım plakaları ile sağlanmaktadır.Standart harici özel sipariş ile imal edilmektedir.Enerji bağlantı elemanları (klemens,bağlantı pabuçları,fiş,pirizler ve enerji kablosu ) yüksek kaliteli Avrupa standartlarına uygun yüksek ısı ve ampere dayanıklı malzemelerdir

Galeri

Mika Yalıtımlı Enerji Tasarruflu Sıvama Kelepçe Rezistans

Plastik hammaddelerin işlenmesinde ve mamül hale getirilmesinde, ekstrüder makinelerinde, plastik ve ambalaj sanayinin birçok alanında kullanılmak üzere tasarlanmış yüksek verimli ve uzun ömürlü kelepçe rezistanslar olarak tasarlanmıştır. Bu rezistanslar boşta test yapılamaz. Mutlaka ısı transferi sağlanacak şekilde monte edilerek çalıştırılmalıdır. Teknoloji ürünü olan bu kelepçe razistanslar daha çok koruma muhafazaları olan makinelerde ve çıkış kalıplarında kullanılır. Özel siparişe göre üretim yapılmaktadır.

Çalışma Sıcaklığı Max 3,5 w/cm2

En / Çap Min 50 mm-Max 300 mm

Boy Min 30 mm -Max 500 mm

Kalınlık 3 mm

Volt Max.230/400

Watt Max.3.5 cm2

Metal Aksamlar Paslanmaz Nikel Çelik

Direnç Yalıtımı 800-1000 oC Mikanit

Direnç Sarım Teli 80/20 1200 oC k.n

Isı Yalıtım Levhası 1000 o Multifibers

Güç Bağlantı Terminal Klemensi Statik Porselen Nikel Kontaklı

Güç Bağlantı Terminal Papucu ve Klipsi Kromnikel ve Bakır

Güç Bağlantı Terminalleri Fiş Duylu veya Kablolu

Galeri

Mika Yalıtımlı Enerji Tasarruflu Plaka Rezistans

Plastik hammaddelerin işlenmesinde ve mamül hale getirilmesinde, ekstrüder makinelerin çıkış kalıplarında, tekstil, plastik ve ambalaj sanayinin birçok alanında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kare ve dikdörtgen şeklinde, istenilen en, boy ve yükseklikte imal edilmektedir. Bu rezistanslar boşta test yapılamaz. Mutlaka üzerine 10 mm kalınlığında baskı kabin sacı konularak monte edilip ısı transferi sağlanacak şekilde çalıştırılmalıdır. Uygulama tam olarak yapıldığında enerji tasarrufu sağlayan üstün kaliteli plaka rezistanslardır. Özel siparişe göre üretim yapılmaktadır.

 

Çalışma Sıcaklığı 350 oC

En / Çap Min 50 mm- Max 1000 mm

Boy Min 60 mm -Max 1200 mm

Kalınlık 6 mm

Volt Max 230/400 v

Watt Max 3 w/cm2

Metal Aksamlar Paslanmaz Nikel Çelik

Direnç Yalıtımı 800-1000 oC Mikanit

Direnç Sarım Teli 80/20 1200 oC k.n

Isı Yalıtım Levhası 1000 o Multifibers

Güç Bağlantı Terminalleri Fiş Duylu veya Kablolu

Galeri

Mika Yalıtımlı Normal Plaka Rezistans

Plastik hammaddelerin işlenmesinde ve mamül hale getirilmesinde, ekstrüder makinelerin çıkış kalıplarında, tekstil, plastik ve ambalaj sanayinin birçok alanında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kare ve dikdörtgen şeklinde, istenilen en, boy ve yükseklikte imal edilmektedir. Bu rezistanslar boşta test yapılamaz. Mutlaka üzerine 10 mm kalınlığında baskı kabin sacı konularak monte edilip ısı transferi sağlanacak şekilde çalıştırılmalıdır. Uygulama tam olarak yapıldığında uzun ömürlü ve kaliteli plaka rezistanslardır. Özel siparişe göre üretim yapılmaktadır.

 

Çalışma Sıcaklığı 350 oC

En / Çap Min 40 mm- Max 1000 mm

Boy Min 40 mm -Max 1200 mm

Kalınlık 3 mm

Volt Max 3 w/cm2

Metal Aksamlar Paslanmaz Nikel Çelik

Direnç Yalıtımı 800-1000 oC Mikanit

Direnç Sarım Teli 80/20 1200 oC k.n

Güç Bağlantı Terminalleri 400 oC N. Kablo ve Fiş Duyları

Galeri

Kelepçe Sıvamalı Rezistans

Galeri

Yukarı